🎁 5-päeva toiduained alates 29€

👌 Igapühapäevane tarne 4.99€

🚚 Teenindame tallinna piires

esita meile oma soovid

Analüüsime Sinu eelistusi ja eesmärke, et koostada Sulle personaalne pakkumine.

[forminator_form id="2859"]

MIDA VAJA TEADA?

Plaanitoit koosneb personaalse plaani koostamisest; iganädalasest vajaminevate 5-päeva toiduainete kompekteerimisest ja tarnest; iganädalasest konsultatsioonist ja menüü paremaks muutmisest. Konsultatsioonid toimuvad vabas vormis Facebook Messenger vahendusel ning selle eesmärk on kohendada programmi vastavalt eesmärkide saavutamise kiirusele ning maitse-eelistustele.

Pärast pakkumise küsimist analüüsime esitatud andmeid ning koostame potentsiaalselt sobivad plaanid, mille vahel otsustamiseks võtame Sinuga ühendust ja täpsustame praegused toitumisharjumused ning toiduainete eelistused. Seejärel esitame hinnapakkumise.

Sinu eesmärkide saavutamise hind sõltub Sinu märgitud teguritest, kuid jääb reeglina vahemikku 29-59€/nädal. Lõviosa hinnast moodustavad toiduained, seega maksumus sõltub suuresti plaanist ning kaloraažist.

Esmalt selgitame Sulle analüüsi tulemusi ning seejärel pakume välja sobiva plaani alusel koostatud tegevuskava, mis hõlmab endas ühte proovinädalat, mille sobivusel järgneb kuu-ajalisteks intervallideks jaotatud jätkuprogramm.

Proovinädalaga saad testida, kas määratud plaan võiks Sulle suures pildis sobida. Ootame seejuures tagasisidet, millised toiduainet meeldisid ja millised mitte, et saaksime järgneva programmi raames sellega arvestada.

Olles läbinud proovinädala, teeme Sulle edaspidi juba kuu-ajaliste intervallidega kavasid, mille eest on võimalik tasuda kord kuus, automatiseerides täielikult oma eesmärkide saavutamise.

Oleme väga Sinu-kesksed ning arvestame maksimaalselt Sinu soovidega. Alates toiduainete eelistustest kuni teenindamise intervallideni – kõik on vaid küsimise kaugusel. Leiame alati lahenduse.

Ei saanud oma küsimusele vastust? Kirjuta meile plaanitoit@gmail.com.

KLIENTIDE TAGASISIDE

Olen ketogeenilise plaaniga kaotanud 3 kuuga 10 kilo (93 pealt 83 peale) ning kuna toidulaualt puuduvad nüüd nisutooted, pole enam ka kõhupuhitusi ega muid seedeprobleeme. Energiatase on läbi päeva ühesugune, enesetunne 5+ ja päevas on aega rohkem, kuna toidu valmistamisele kulub aega vähem kui kunagi varem.
Kristjan & ketogeeniline
8. juuli 2020
Olen valgurikka plaaniga väga rahul. Toitude valmistamine võtab uskumatult vähe aega ja retseptid on sealjuures väga maitsvad. Kaasa antud maitseainetega annab päris palju mängida ja katsetada. Väga lahe ettevõtmine, soovitan soojalt – aja ja raha kokkuhoid on garanteeritud!
Carol & valgurikas
29. august 2020
Väga maitsev toidukomplekt. Määrati mulle sobiv kaloraaž ja saan sellega piisavalt palju toitu, et valitud perioodil vaid sellest elada. Toitumisplaan on ka tipptasemel, tegi mu toitumisharjumuse korda. Eriti soovitan nendele, kes soovivad oma kehakaalu väikese pingutusega korda teha.
Pavel & süsivesikuvaene
12. august 2020
Ülimalt mõnus! Ise ei pea enam midagi mõtlema, et valgud, rasvad jne paigas oleksid. Samuti tean alati täpselt palju kaloreid ma söön, mis aitab mul murevabalt vormi hoida. Plaanitoit on mu elu söögi kohapealt ikka päris mugavaks ja heaks teinud. Enam ei taha teisiti väga ette kujutadagi.
Clen-Erik & mitmekesine
14. september 2020